Система Orphus

Oferty pracy

Sklep internetowy Kaktus24.pl powstał aby każdy mógł kupić oryginalne markowe zegarki z uczciwych cenach. Obserwując zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym dostępne będą zegarki na każdą kieszeń.

Copywriter / Specjalista ds. komunikacji Internetowej

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, redagowanie oraz wprowadzanie treści na stronę internetową.
  • tworzenie contentu na potrzeby zarządzanych stron, kampanii marketingowych oraz SEO.
  • nadzorowanie tłumaczeń tekstów.
  • efektywna współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • pasja tworzenia tekstów i tzw. lekkie pióro.
  • wiedza z zakresu technik i narzędzi marketingowych.
  • znajomość zasad języka polskiego (ortografia, interpunkcja, stylistyka, gramatyka).
  • dokładność.
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych działań.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość SEO będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie.
  • Stałe godziny pracy.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności.
  • Praca w miłym, młodym, międzynarodowym zespole.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalistka ds. obsługi klienta - sklep internetowy

Praca stacjonarna - Michałowice k. Warszawy.

Jesteś idealną kandydatką jeżeli:

  • lubisz ludzi, lubisz im pomagać.
  • łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś empatyczna/y.
  • łatwo posługujesz się słowem mówionym i pisanym.
  • posiadasz odwagę, bezpośredniość, lubisz nowe wyzwania.
  • masz zdolności negocjacyjne.
  • świetnie organizujesz swoją pracę, szukasz usprawnień, ułatwień, wychodzisz z inicjatywą, lubisz porządkować.
  • umiesz pracować samodzielnie, organizować sobie czas, rozwiązywać problemy.
  • lubisz uczyć się nowych rzeczy.
  • jesteś osobą zaangażowaną i pracowitą.

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (zwłaszcza online) będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę wpływającą na rozwój firmy.

Dbamy o Twoją prywatność

Zamknij
pixel